FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Mekanik Tesisat Tahhüt

Mekanik tesisat Tahhüt  

1995 yılından beri sektör içerisinde yer alan firmamız yurt içi ve yurtdışında birçok proje tamamlamıştır.

VRF klima sistemlerinin Ankara da ilk  projelendirme, satış ve uygulamaları tarafımızdan gerçekleştirilmiştir. Portakal Çiçeği Vadisi Portaş II konutları, FTZ İş Merkezi, Otel Bilkent, Beymen Tunalı, Bleda İş Merkezi bir kaç örnektir.

çok büyük kaynaklar kullanılarak geliştirilen cihazların projelendirme ve uygulanması sırasında maksimum verimin alınması sürekli kendini geliştiren mühendislik birikimiyle mümkündür.

Firma olarak müşterilerimizin ödedikleri paranın karşılığını tam olarak almaları birinci önceliğimizdir.

Bu prensipten hareketle değişmeyen tek şeyin değişim olduğunu sürekli aklımızda tutarak işimizi en iyi şekilde yapma gayreti içerisindeyiz...

Müşterilerimizi uzun vadeli ortaklarımız olarak görürüz. Bu yüzden müşteri memnuniyeti bizim birinci önceliğimizdir. Dolayısı ile birinci stratejik hedefimiz, müşterilerimizin sadakatlerini hak etmek ve kazanmaktır.  Uzun yıllar boyunca süren ilişkilerin ardından, birçok müşterimizin aynı zamanda çok yakın dostlarımız haline gelmiş olması, bize bu hedefimizde şu ana kadar başarılı olduğumuzu düşündürmektedir.
 
"Kaliteli ürün üretmek misyonu çerçevesinde, ileri teknolojinin sağlamış olduğu imkanlar ve yeniliği hedefleyen dinamik kadromuz , bugün gerçekleştirmiş olduğumuz ve gelecekte de artacağına inandığımız başarılarımızın kaynağını oluşturmaktadır.
 
Sürekli değişen rekabet ortamına uyum sağlayabilmek ve müşterilerimizin beklentilerine cevap verebilmek için, kuruluşumuzda Kalite Yönetim sistemini benimseyerek, konusunda uzman personelimizle, teknolojik gelişmeleri, yasal gereklilikleri, tasarımlarımıza yansıtarak, kaliteyi en üst düzeyde tutmaktır.
 
Müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak, müşterilerle sürekli işbirliği içerisinde olmak ve beklentileri karşılamak. talepleri doğrultusunda yeni tasarımlara açık olmak. müşteri şikayetlerini en aza indirmek.
Personelimizin, sağlıklı bir iş ortamında, gelecek kaygıları olmadan çalışmalarını sağlamak ve her çalışanımıza göre eğitim programlarının düzenlenmesi ile kişisel becerilerini artırmaktır.
Tedarikçilerimizle olan ilişkilerimizde sürekliliği sağlayıcı çalışmalar yaparak iş hacmimizi birlikte arttırmak.
Topluma ve çevreye duyarlı bir firma olarak kanuni mevzuatlara uyarak, standartların gereklerini yerine getirmektir.

Firmamıza yapılmış olan yatırımların kaliteden taviz vermeden en kısa süre içerisinde kazançlı bir şekilde geri dönmesi için gerekli çalışmaları yapmaktır.
 
Klima havalandırma

geri